. Персональный сайт Семенової І.В. - Soft
Персональний сайт вчителя інформатики Семенової Ірини Василівни
Вівторок, 18.02.2020, 16:07
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Учителю на замітку [5]

Архів записів

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

 

Архіватор 7-Zip

               

             

 

 

 

 

 

 

КОМП'ЮТЕРНА ПІДТРИМКА «ІНФОРМАТИКА-2» ЗА ПІДРУЧНИКОМ М.М. КОРНІЄНКО

               Архів містить тренажер миші, цікаві завдання, тести та методичні рекомендації.

               Автор: interactive.ranok.com.ua

 

 

 

 

КОМП'ЮТЕРНА ПІДТРИМКА «ІНФОРМАТИКА-3» ЗА ПІДРУЧНИКОМ М.М. КОРНІЄНКО

               Автор: interactive.ranok.com.ua

 

 

 

 

 

 

Google Earth

   Здійсніть віртуальну подорож у будь-яке місце у світі. Досліджуйте 3D-будівлі, зображення та ландшафт. Знаходьте міста, місця та місцеві компанії.

 

 

 

 

 

OOO4KIDS - ДИТЯЧИЙ OPENOFFICE

          ОOo4Kids — офісний пакет для навчальної мети. Розроблений на основі OpenOffice.org і є його полегшеною версією, призначеною для аудиторії віком від 7 до 12 років, адаптований до освітніх цілей. Зовнішній вигляд і призначення додатків пакета OOo4Kids в цілому співпадають з аналогічними програмами OpenOffice.org, але відрізняються спрощеннями, меншою кількістю функцій.  

 

 

 

CARTOON MAKER - КОНСТРУКТОР МУЛЬТИКІВ

        А давайте дамо дітям можливість самим конструювати мультфільми!
Вісім простих кроків - і мультфільм готовий. Зробіть свій перший мультфільм за 20 хвилин з допомогою Конструктора мультиків і коміксів!

 У розпорядженні юного Діснея знаходяться десятки барвистих фонів, більше 150 анімацій, безліч об'єктів, звукових і відеоефектів. Дитині залишається лише придумати сюжет, розмістити акторів, задати їм руху - і мультик готовий!

А ще можна створити справжній комікс, який можна роздрукувати і показати всім бажаючим!

  

 

HONESTECH CLAYMATION STUDIO

   Honestech Claymation Studio - це програма для створення "пластилінових" мультфільмів.
Створіть образи, розставте ваших героїв і зафіксуйте їх на цифрову фотокамеру, додайте трохи трансформації, тло, музику, і ваш фільм готовий.

 

Claymation Studio об'єднує потужність вашого комп'ютера і мультиплікації, щоб привести фігури, об'єкти або малюнки до життя. Створення мультиплікації не лише заохочує розвиток придумування сюжету, це також надає можливість дітям використовувати комп'ютер як інструмент виробництва фільму.

   

  

MOVIE MAKER

  Windows Movie Maker - це прекрасний інструмент для створення не тільки аматорських, а йпрофесійних відеороликів.

   

  

 

 

 

FREEMIND

  FreeMind — вільна безкоштовна програма для створення діаграм зв’язків . FreeMind написана на Java і розповсюджується згідно GNU General Public License. Програма має розширені можливості експортування. Експорт XHTML дозволяє створити карту-схему з розгалуженою структурою і посиланнями на зовнішні джерела. 

   

  

 

 

Aurora 3D Presentation 2011

 В Aurora 3D Presentation ви зможете вибирати багато шаблонів і стилів для ваших об'єктів і презентацій. Спеціально розроблені маніпулятори та спеціальні 3D ефекти, як то скло, метал, відзеркалення, градієнт та багато інших. Ви зможете працювати як досвічений 3D дизайнер. Забудьте про Power Point. Тепер з Aurora 3D Presentation ви на крок попереду часу.

  

 

 

CyberLinkYouPaint

  YouPaint – має  в собі набір різних інструментів для малювання: пензлі, ручки, ластик, штампи, палітра та інші. Програма зможе навчитb ваших дітей  малювати з самого початку: для цього в програмі є вбудовані шаблони, які ваша дитина зможе розфарбовувати будь-якими кольорами, як у зошитах-розмальовках.    Інтерфейс YouPaint виконаний у веселому стилі, що дуже сподобається вашим діткам і зробить малювання приємним і веселим.

  

 

 

Запис екрану "UVScreenCamera 4.7"

 UVScreenCamera - програма для швидкого запису роботи на ПК з екрану монітора та створення демонстраційних та навчальних відеороликів, презентацій в форматах SWF, AVI, UVF, EXE, FLV, GIF-анимації із звуком. Записує все, що відбувається на екрані, включаючи рухи курсора миші, клацання кнопками миші, натискання клавіш на клавіатурі.

МИ - ЗА МИР!

ІREN SEMENOVA © 2020 uCoz