. Персональный сайт Семенової І.В. - Програмування
Персональний сайт вчителя інформатики Семенової Ірини Василівни
Вівторок, 18.02.2020, 16:35
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Учителю на замітку [5]

Архів записів

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

KODU - ВІЗУАЛЬНЕ ПРОГРАМУВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ

        Kodu - це візуальне середовище для створення казуальних ігор без програмування для РС і ігрової консолі XBox 360, яка орієнтована на дитячу і підліткову аудиторію. Це середовище розроблене так, щоб діти і будь-який охочий могли без зусиль використовувати її для створення своїх іграшок. Kodu є інтерактивною грою, в якій можна створювати свої світи з пропонованої безлічі блоків.

 

 

 

 

 

 

 "SCRATCH 1.4"

Scratch – це безкоштовний додаток для Windows, яке дозволяє створювати власну анімацію. Анімація створюється залежно від об'єктів (фон, картинки...), яка може бути запрограмована на певні дії. Запрограмувати ці дії неважко, тому що графічний редактор допоможе мінімізувати труднощі при програмуванні цих дій. Ви також можете додавати декілька об'єктів і редагувати їх, додаючи дії.  Ігри, анімація, картинки... все можливо завдяки Scratch!

 

 

 

 

 "SCRATCH 2.0"


Нова версія Scratch, яка  допомагає учням  не тільки, навчитися мислити творчо, а й сприяє систематичному навчанню і спільній роботі - необхідним навичкам для життя в сучасному житті.

 

 

 

 

 

СЕРЕДОВИЩЕ ПРОГРАМУВАННЯ АЛГО

   АЛГО - це інтерпретатор мови Паскаль, виконаний для операційної системи Windows.

Програма має україномовну довідкову систему, де детально описана і сама оболонка програмування, і всі реалізовані оператори мови Паскаль.
 

 

 

 

 

 

СЕРЕДОВИЩЕ ПРОГРАМУВАННЯ "АЛГОРИТМ 2"

   Нове, зручне та зрозуміле середовище розробки програм для застосування у навчальних закладах. Непотрібно інсталювати візуальні мови програмування та переживати за ліцензії. Тепер у вас є Алгоритм-2. Створюйте програми самі та з учнями,

   насолоджуйтесь програмуванням, відтепер - це легко!

 

 

 

LAZARUS - ВІЛЬНИЙ DELPHI

Lazarus - це вільне об'єктно-орієнтоване середовище програмування дуже схоже на Delphi. Підтримує перенесення проектів Delphi. Редактор форм і інспектор об'єктів максимально наближені до Delphi. Потужний редактор коду.Підтримка багатьох типів синтаксису Pascal:

 

 

 

 

FREE PASCAL

Крос-платформенний компілятор для мови програмування Паскаль. Free Pascal працює в текстовому режимі, підтримує довгі імена файлів. Є модуль, що дозволяє писати програми з використанням стандартних кнопок, меню і т.д.

 

 

 

 

DELPHI 7 LITE FULL EDITION

 

  Delphi — мова програмування, що ґрунтується на діалекті мови Pascal від компанії Borland. До версії 7.0 мала назву Object Pascal. Окрім того Delphi - середовище розробки (IDE) для однойменної мови. По суті, Delphi є об'єктно-орієнтованим розширенням        мови Pascal.

 
 

 

 

 

TURBO PASCAL 7.1


Цей компілятор був основним вибором серед інструментів програмування довгі роки. Оригінальний синтаксис Паскаля був удосконалений об'єктами та іншими конструкціями, що дозволило програмістам використовувати Turbo Pascal для розробки ігор, наукових програм, комерційного софта і т.д.

 

 

 

 

ВИКОНАВЕЦЬ "ОЛІВЕЦЬ"

Це бездумний виконавець, який за складеним алгоритмом створює малюнки методом малювання ліній.

Виконавець малює задані алгоритми на поле 20x20 клітин. Він вміє малювати горизонтальні і вертикальні лінії і лінії під кутом в 45 °.

МИ - ЗА МИР!

ІREN SEMENOVA © 2020 uCoz