. Персональный сайт Семенової І.В. - Мережа
Персональний сайт вчителя інформатики Семенової Ірини Василівни
Вівторок, 18.02.2020, 16:29
ГоловнаРеєстраціяВхід Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту

Категорії розділу
Учителю на замітку [5]

Архів записів

Календар свят. Мова, граматика, спілкування

NETOP SCHOOL 6.11

    Netop School - програма для керування комп'ютерними класами. Розроблена для вчителів, які використовують комп'ютери в процесі навчання. Транслюйте вміст вашого екрану на комп'ютери учнів, направляйте учнів в процесі їх роботи, допомагайте їм у разі необхідності, контролюйте використання програм і веб-сайтів, розподіляйте і збирайте документи, створюйте тести і оцінюйте рівень знань. Тільки Netop School володіє всіма цими необхідними функціями для роботи викладача і пропонує їх у вигляді інтуїтивно зрозумілого, настроюваного інтерфейсу.              

 

 

 

 

ТEAMVIEWR 

      Програмне забезпечення для віддаленої підтримки, віддаленого доступу, віддаленого адміністрування, домашнього офісу, онлайн-співпраці 

 

 
 

 

 

 

 

NETSUPPORT SCHOOL 

  За допомогою NetSupport School вчителі можуть ефективно і централізовано навчати  учнів, використовуючи комп'ютери, стежити за виконанням завдань, здійснюючи моніторинг задіяних додатків і використання Веб, надавати допомогу у виконанні завдань, значно заощаджуючи час і відповідаючи на запити в реальному часі, використовувати наочність для відображення результатів.та конференцій.

 

 

 

 

 

МИ - ЗА МИР!

ІREN SEMENOVA © 2020 uCoz